Gizlilik Sözleşmesi
Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, bilgileri, gibi tüm iletişim istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması için talep edilmektedir.
* Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bilgileriniz ödeme, ürün teslimatı amacı ile kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak korunmaktadır.
* Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
* Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.
* Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.
* Web Sitemiz’den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
* Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR, sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR, bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.
KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR’ın tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR, bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
* Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR sorumlu değildir.
* KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, KRİTER REKLAMCILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / KRİSTAL SANATLAR’a aittir.
* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.