KURUMSAL

 

Kriter Reklamcılık ve Yayıncılık Ltd. Şti., 1988 yılında kurulmuştur. Lisans eğitimini iletişim alanında tamamlayarak, reklam ajanslarında ve yayıncılık şirketlerinde kreatif / teknik alanlarda görev yapmış olan kurucumuz Adil Çaylak, 27 yıldır bizzat şirket yönetimindedir.

Kristal Sanatlar ise; Kriter Reklamcılık ve Yayıncılık Ltd.Şti.’nin Türkiye’nin her köşesine uzanan, kristal plaket ve kristal ödül alanında tanınmış bir markasıdır. Avrupa ülkelerinin yanısıra; Libya gibi Afrika ülkelerine konteyner bazında kristal plaket ve kristal ödül göndermek, bizler için ayrıca gurur sebebi olmaktadır.

Dünya çapındaki markaların ve Türkiye’deki Holdinglerin yanısıra; tüm organizasyon firmalarına, derneklere ve şahıslara da aynı titizlik ve önemle hizmet veriyoruz.

Plaket ve Ödül siparişi verenlerin, risk almamak için özellikle seçtiği Kristal Sanatlar markası, son 10 yılda arka arkaya memnuniyet verici büyüme oranları kaydetmiştir. İlk başladığımız yılın sonunda % 50 olarak gerçekleşen büyüme hızı 10 yıl boyunca durmamıştır. Her geçen yıl müşteri portföyümüze katılan firmaların sayısındaki hızlı artış, başarımızı taçlandırmaktadır.

“Kaliteli Ürün” ve “İyi Fiyatlı Teslim” isteyen bireylerin, firmaların ve holdinglerin bizi özellikle seçmeleri, gurur kaynağımızdır… Bugüne kadar güveninizi hak ettik, bundan sonra da hak edeceğiz…